mobil: +420 777 105 611
e-mail: libox@libox.cz
o firmě Libox
Ceník - samolepky
Ceník - tašky
Ceník - trička
Ceník - Post-it
Ceník - ostatní
Akční prodej
Zpět na úvod
 
  nabídka firmy Libox Vážení obchodní přátelé
Logo, jako grafický prvek patří neodmyslitelně k jednotnému vizuálnímu stylu Vaší firmy a prezentuje Vaši firmu na veřejnosti po celou dobu jejího trvání. Slouží k zapamatování si Vaší firmy zákazníkem a vytváří podvědomí, které ovlivňuje kupující při výběru zboží. proto většina firem věnuje prezentaci svého loga na veřejnosti nemalou pozornost.

K levným a velmi rozšířeným metodám jak zviditelnit svoji firmu na veřejnosti patří reklamní a dárkové předměty (kul. pera, dárkové psací soupravy,...) s potiskem Vašeho loga sloužící jako podpora prodeje nebo při prezentacích Vaší firmy.

Výborným místem pro umístění loga jsou reklamní odnosné tašky, jež najdou uplatnění v každé firmě (při předávání vzorků a nabídkových katalogů Vašim obchodním partnerům, nebo v obchodě jako obal při prodeji zboží...) a dále trička a polokošile, (jako součást firemního oblečení, pro reklamní účely a podporu prodeje, ve sportu a cestovním ruchu...).

Vhodným propagačním a praktickým pomocníkem jsou samolepky. Lze je použít na přelep při kartonovém balení výrobků, na dopisní a jiné obálky, jako reklama nalepená na výloze či na autě... a samolepící lístky Post-It, které jsou populární hlavně při předávání vzkazů v kancelářích Vašich zákazníků...

Naše nabídka zahrnuje kompletní služby od grafického zpracování návrhu po zakázkovou výrobu reklamních a dárkových předmětů ve velmi příznivých cenových relacích již od malého počtu kusů.

Podívejte se jestli neplatíte někde zbytečně víc než musíte.

KOMPLETNÍ KATALOG VÁM POŠLEME NA VYŽÁDÁNÍ

ing. Libor KLEČKA

ing. Libor KLEČKA - Libox, Zahradní 1246, Kyjov
tel./fax: 0629 / 622 115, mobil: +420 518 622 115, e-mail: libox@libox.cz